Aj keď sa na dovolenke pravdepodobne snažíte oddychovať, venovať vašim blízkym a telefón používate minimálne, zrejme je takmer stále pri vás, aby ste ním mohli fotiť či natáčať skvelé nové zážitky. Nosíte ho vo vrecku vašich voľných krátkych nohavíc alebo plaviek, prípadne v ruksaku s množstvom iných predmetov. Každý deň je tak vystavený riziku poškodenia. Stačí jedna sekunda nepozornosti a jeho hladký displej sa zrazu môže premeniť na hromadu črepov. 

Pritom, ochrániť telefón pred rôznymi druhmi poškodenia je jednoduchšie a rýchlejšie ako si naniesť opaľovací krém na celé telo. Pozrite sa, ako dokážete vaše zariadenie spoľahlivo ochrániť pomocou revolučných produktov PanzerGlass™!  

Ochrana displeja aj vašich očí 

O špičkovú ochranu displeja vášho smartfónu sa postarajú ochranné sklá PanzerGlass™, ktoré perfektne odolávajú aj silným nárazom. Ak vám telefón vypadne z vrecka na zem, prípadne ho necháte v batohu s ostrými kľúčmi či mincami, tvrdené sklo zabráni vzniku škrabancov.

Filter modrého svetla panzerglass
Zdroj: PanzerStore.sk

V ponuke PanzerGlass™ nájdete aj špeciálne sklo Ochrana zraku 2v1, ktoré je ako stvorené do letného obdobia. Obsahuje totiž filter modrého svetla a antireflexnú vrstvu. Tá zamedzuje vzniku odleskov a nadmernému namáhaniu očí. Váš telefón tak budete môcť pohodlne používať napríklad aj na pláži.  

Vedeli ste, že: Ochranné puzdro PanzerGlass™ aplikujete na displej telefónu už za 1 minútu, aj keď v tomto smere nemáte žiadne skúsenosti? Súčasťou balenia vybraných skiel je aplikačný rámik Easy Aligner, vďaka ktorému sklo zarovnáte presne na stred displeja hneď na prvýkrát.  

Unikátne puzdrá PanzerGlass™

Chrániť displej smartfónu často nestačí. Ak sa vám telefón vyšmykne z ruky alebo vypadne z vrecka, hrozí, že sa rozbije jeho zadná strana alebo boky. Silný náraz dokáže naviac poškodiť aj niektoré vnútorné súčiastky. Preto, ak chcete pre svoj telefón to najlepšie, doprajte mu aj ochranné puzdro PanzerGlass™. To zachováva elegantný dizajn zariadenia, nešmýka sa v ruke a je kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním. 

puzdrá panzerglass
Zdroj: PanzerStore.sk

Vybrané verzie ochranných puzdier PanzerGlass™ naviac obsahujú revolučný materiál D3O, svetovo najpokročilejší ochranný materiál na rastlinnej báze, ktorého súčasťou sú inteligentné molekuly. Vďaka nim dokáže mimoriadne účinne pohltiť energiu silných nárazov a spoľahlivo ochráni vaše zariadenie pri pádoch. 

100 % kvalita fotografií a videí 

V neposlednom rade, počas letných dovoleniek nezabúdajte chrániť objektívy vášho smartfónu. Ak sa poškriabu vo vrecku alebo rozbijú pri silnom náraze, veľmi pekné zábery si domov neodnesiete. Na ich spoľahlivú ochranu môžete využiť jedinečné kryty PanzerGlass™ PicturePerfect alebo Hoops

Prečítajte si tiež  Jeden z prvých USB kľúčov pre iPhone
Ochrana objektívu panzerglass
Zdroj: PanzerStore.sk

Ich aplikácia na objektívy vám zaberie len pár sekúnd a následne máte istotu, že fotoaparát vášho telefónu bude počas celej dovolenky fungovať na 100 %. Kryty objektívov nijako neskresľujú kvalitu záberov, nezanechávajú šmuhy, odpudzujú odtlačky prstov a zabezpečujú špičkovú ochranu pred škrabancami a rozbitím. 

Kompletnú ponuku ochranných skiel, krytov a puzdier PanzerGlass™ pre rôzne značky a modely telefónov nájdete v e-shope PanzerStore.sk. A dovolenka plná skvelých zážitkov sa môže začať!

Logo PanzerStore

Môže ťa zaujímať
- Reklama -