V posledných dňoch postupne utíchajú správy o tom, že Apple vytvoril smartfón, ktorý nedokáže odolať väčšiemu tlaku, a tak sa používateľom ohýba vo vrecku. Hlavným dôvodom je objasnenie celej situácie a hlavne dôkazy o tom, že to vôbec nie je pravda! Dnes si pre nás pripravil render ohnutého iPhonu 6 Plus Martin Hájek, ktorý ho porovnáva s konkurenčným Samsungom Galaxy Round!

Ohnutý displej

Aj napriek tomu, že sa môže zdať, že ide len o reakciu na posledné správy, nie je tomu celkom tak. Martin Hájek sa totiž rozhodol, že nám síce pripraví ohnutý iPhone, no v jeho ponímaní to neznamená zosmiešnenie Jablkovej spoločnosti, ale skôr víziu budúcnosti. Predstavte si totiž, že by Apple naozaj použilo ohnutý displej, čo by mohlo celkovo zlepšiť ergonómiu ovládania. Je už len otázne, či by to bolo lepšie tak, ako to je pri Samsungu Galaxy Round, kde sa boky „približujú“ z bočných strán alebo pri koncepte iPhonu 6/6Plus kde idú zhora. Názor na to, ako by to viacej vyhovovalo vám, nám samozrejme zanechajte v komentároch.

640x481xMartin-Hajek-iPhone-6-Plus-vs-Galaxy-Round-5 640x481xMartin-Hajek-iPhone-6-Plus-vs-Galaxy-Round-4 640x481xMartin-Hajek-iPhone-6-Plus-vs-Galaxy-Round-2 640x481xMartin-Hajek-iPhone-6-Plus-vs-Galaxy-Round-1

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.