Apple má až 1,3 miliardy aktívnych zariadení!

0

Apple patrí medzi najväčšie spoločnosti na svete. O tom niet samozrejme pochýb. Predstavoval si si ale niekedy, koľko má takých zariadení, ktoré sa stále používajú? Nie je ich veru málo. Neuveriteľné číslo 1,3 miliardy zahŕňa všetky iPhony, MacBooky, Apple Watch, iPady, Apple TV či iPody Touch. Zamysli sa nad tým, koľko ich používaš len ty sám?

Obrovská používateľská základňa

Napriek obrovským cenám, ktoré robia tieto produkty často krát prebežného používateľa až nedostupné či luxusné sa Applu veľmi dobre darí. Ako uvádza samotná spoločnosť vo svojich štatistikách, v súčasnej dobe používajú jej produkty po celom svete. Dokopy by malo byť až 1,3 miliardy aktívnych produktov (zahŕňa to samozrejme celú paletu zariadení), ktoré denne používame. Nejde samozrejme o koncových používateľov, tých je pochopiteľne menej. Niekto môže mať doma aj 3 produkty (ako napríklad ja sám), ktoré neustále aktívne používa. Tak či onak ide o obrovský úspech. Najmä ak vezmeme do úvahu už len cenu nového iPhonu.

Tim Cook môže byť na seba navyše ešte veľmi hrdý, pretože to nie je jediné číslo, ktorým sa dnes pochválil. Stihol nám totižto prezradiť aj fakt, že tieto produkty dosť výrazne vzrástli (oproti januáru 2016). Apple malo vtedy približne 1 miliardu aktívnych zariadení. Keď si to teda vezmeme vo všeobecnosti, podarilo sa mu toto číslo navýšiť až o 30%, čo vôbec nie je zlý výsledok. Uvidíme, ako sa Applu bude dariť ďalej. Je dôležité, aby stále napredoval a inovoval. Len tak bude môcť toto číslo medziročne navyšovať. Skvelá práca.

Apple produkty sú aktívne v počte 1,3 miliardy - svetapple.sk

Apple produkty sú aktívne v počte 1,3 miliardy – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk