Spoločnosť Apple je známa predovšetkým tým, že je ku svojím používateľom vždy maximálne slušná a ústretová. Teda minimálne v prípadoch, kedy jej nedonesú niečo na reklamáciu. Avšak, aj takáto obrovská firma si sem tam dovolí viac, ako by sme od nej možno očakávali. Takúto drzú reklamu si pripravila pre používateľov starších iPhonov v obchode AppStore!

Apple má drzú reklamu!

Najnovšia reklama spoločnosti Apple sa už dostala do očka mnohých médií po celom svete. Popravde, nám až taká drzá nepríde ale možno preto, lebo všetci v redakcií máme pomerne nové iPhone 6 a iPhony 6S. Táto reklama sa zobrazuje len používateľom iPhonu 5S a starších modelov. Čo sa to vlastne deje?

- Reklama -

Je to jednoduché, Apple chcelo zaujať zákazníkov starších zariadení a ponúknuť im “šialený výkon” iPhonu 6S priamo v obchode AppStore. Práve toto je totižto miesto, kde sa už začínajú objavovať aplikácie, ktoré staršie iPhony skrátka nestíhajú a na to aby dosahovali kvalitnú grafiku či elimináciu bugov potrebujú väčší výkon.

Apple teda tento problém vyriešilo skutočne po svojom a každý jeden, kto updatoval na iOS 9.2, nachádza sa na americkom AppStore a rozhodol sa zapnúť ho uvidel ako prvú možno trošíčku drzú reklamu na iPhone 6S, ktorá mu doslova vadila a keďže ju chcelo Apple zvýrazniť, z reklamy sa môže človek dostať jedine preklikom na tlačidlo Skip. V opačnom prípade sa potom môže o novom iPhone dočítať viac popríapde rovno prejsť do Apple Online Store a jeden kúsok si zakúpiť.

Mnohí používatelia už vyjadrili svoje znechutenie ale my osobne si nemyslíme, že ide o nejaký problém. Po prvé, Apple si môže svoju reklamu dávať kam chce a akým chce spôsobom a po druhé, nijakým spôsobom nikoho neuráža, len apeluje na to, že novinka je neskutočne výkonná. Aký máš názor na takúto reklamu ty?

Spomínaná reklama - svetapple.sk
Spomínaná reklama – svetapple.sk

zdroj: Twitter

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.