Národný tajomník pre telekomunikácie v Thajsku len pred chvíľou potvrdil, že Apple plánuje predstaviť až 2 varianty, najočakávanejšieho smartfónu roka, iPhonu 6!

Až dva nové modely!

Takorn Tantasith, tak znie meno národného tajomníka pre telekomunikácie v Thaisku, ktorý potvrdil to, že Apple uvedie až 2 modely nového iPhonu. Ten túto správu oznámil len krátko potom, ako agentúra schválila žiadosť Applu na distribúciu týchto zariadení do krajiny. Tento súhlas zdieľal tajomník pomocou svojho twitteru.

thailand-iphone6
Spomínaný Tweet Tarkon Sculliona – svetapple.sk

2 kódové označenia

Apple si podľa uniknutých informácií podal dovoznú žiadosť na certifikáciu až dvoch zariadení, ktoré sú kódovo označované ako A1524 a A1586. Táto žiadosť mu bola schválená presne 8. Augusta.Tamojšie vládne predpisy totiž určujú, že tieto certifikáty musia byť aj verejne publikované. Bohužiaľ bez informácií o samotnom zariadení či technických špecifikácií.

iphone_6_release_date
Posledné správy naznačujú, že nový iPhone bude predstavený so 4,7″ a aj 5,5″ displejom – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.