Spoločnosť Apple prišla na jednu príšernú vec. Jej Smart Sign iPady, ktoré boli položené na stoloch vedľa každého produktu tak trochu nespĺňali svoj účel. Inými slovami, zákazníci nevyužívali iPady na to, aby sa informovali o produkte ale na to, aby sa na nich hrali, takže nepochopili ich podstatu. Apple preto iPady zo stolov odstránil a všetko vyriešil ináč, pomocou aplikácie „Pricing“.

Pricing

Aplikáciu Pricing neuvidíme nikde inde ako v obchode Apple Store a to najmä preto, lebo viacmenej nahrádza iPady, koré sme donedávna mohli vidieť pri produktoch spoločnosti Apple. Ako to celé funguje? Je to valstne jednoduché, na obrazovkách zariadení sa zobrazuje aplikácia Pricing, ktorá zákazníka informuje o cene a špecifikáciach produktu. Okrem iného je z nej možné zavolať si k sebe napríklad odborný personál daného Apple Store, ktorý ti o produkte prezradí viac.

- Reklama -

Okrem iPhonov sa nachádza aj na Macu, kde sa zobrazuje veľmi podobne ako fotografia. Minimálne tak celé okno vyzerá. To pôsobí možno trošku chaoticky ale myslíme, že svoj účel to splní. Zatiaľ nie je úplne jasné, či túto aplikáciu uvidíme aj u naších resellerov ale dúfajme, že áno!

cnv7cf0wsaa1y7pcnv7b3mwiaagzdlcnv7cxqxaaaxeuicnv7bmywsaanyt8cnv7cngueae3pmtcnv7cwtwgaaeocg

zdroj: 9to5mac.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.