Počas včerajšej prezentácie si pozorné oko určite všimlo aj fakt, že vylepšné neboli len samotné produkty, ale výraznou zmenou prešlo aj rôzne príslušenstvo spoločnosti Apple. Jedným z nich sú aj dokovacie stanice alebo nabíjacie stojany pre iPhone, ktoré okrem nových farieb (všetkých štyroch, ktoré ponúka iPhone 6S) ponúkli aj prémiovejší dizajn, či spracovanie z exkluzívneho hliníka a nie plastu!

Nabíjacie stanice

Nové stojany, dokovacie stanice, či len jednoducho nabíjacie stanice ako by ich nazval Slovák, spoločnosť Apple predstavila len počas včerajšej prezentácie. Síce im príliš veľa času nevenovala, no my sme stihli zaznamenať cenovku, ktorá sa u nás bude pohybovať na úrovni 60 euro. Cena je samozrejme podstatne vyššia ako pri ostatných stojanoch, či podobnom príslušenstve, ktoré spoločnosť Apple v súčasnosti ponúka, ale na druhú stranu, ono to všetko má aj svoje opodstatnenie.

Stojany už nie sú plastové, tak ako doteraz. Apple jednoducho zobralo plast a vyhodilo ho do koša. Namiesto toho ponúklo omnoho exkluzívnejší materiál, ktorým je hliník. Práve tento materiál nájdeme aj na zadnej strane iPhonov a tak budú stojany k tomuto zariadeniu, pre ktoré sú aj určené, dokonalo pasovať. Dokonca ich Apple zladilo aj v nových farbách spoločnosti Apple. Bude ich možné kúpiť vo farbe Rose Gold, Champagne Gold, Space Gray či Silver. Nejde však len o stojany pre iPhone 6S a iPhone 6S Plus ale bude sem pasovať aj minuloročná „šestka“!

Snímka obrazovky 2015-09-09 o 21.22.34

Prečítajte si tiež  10 najlepších reakcií internetu na dizajn PlayStation 5
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.