Spoločnosť Apple len včera predstavila úplne nové iPhony 6S a iPhony 6S Plus. Nové zariadenia neponúkli len nové technológie, funkcie, neuveriteľný výkon či podstatne vylepšené fotoaparáty, ale aj úplne novú farebnú variantu Rose Gold, ktorú sme predpovedali ako jedni z prvých na svete. Apple urobil jednu zaujímavú zmenu pri starších zariadeniach.

iPhone 5S, iPhone 6 a iPhone 6 Plus bez zlatej

Keďže Apple určite chcelo podporiť predaje nového iPhonu, rozhodlo sa prestať vyrábať obľúbené zlaté varianty minuloročných iPhonov a tiež iPhonu 5S, ktorý ako jediný v ponuke ponúka 4″ displej. Hlavný dôvod, prečo Apple túto zmenu urobilo bol očividne ten, že takéto varianty boli vo svete obľúbené a pokiaľ by si ich chcel niekto kúpiť dnes musel by zájsť po nový iPhone. Momentálne je možné v zlatej a ružovo zlatej zakúpiť len iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Zaujímavý krok!

- Reklama -

Snímka obrazovky 2015-09-09 o 21.22.53

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.