Spoločnosť Apple dnes rozšírila svoju sekciu, ktorá prezentuje kameru a fotoparát na iPhone 6 o 4 nové videá. Práve tieto videá majú ukázať to, čoho sú fotoaparáty od Apple schopné a kde majú svoje hranice. Nové zábery pochádzajú hneď z viacerých krajín po celom svete a nájdeme tu spomalený záber, makro, časozberné video ale aj klasické video!

Nové videá

Spoločnosť Apple pridala do svojej sekcie Shot on iPhone 6, ktorá sa nachádza na jej oficiálnych stránkach, 4 nové videá, ktoré zachytávajú to, čo dokážeš so svojim iPhonom reálne natočiť. Videá sú maximálne profesionálne a pochádzajú jedine z tohto smartfónu. Ich pôvod môžme hľadať v Holandsku, Austrálii, USA či Nórsku. Autori ich zachytili na všetky možné režimy, ktoré ich iPhony ponúkajú. Práve preto tu nachádzame časozberné video, spomalený záber (240fps), makro záber, ktorý ukazuje hĺbku ostrosti a samozrejme klasický záber, ktorým budeš natáčať väčšinu videí.

- Reklama -
Zdroj: macrumors.com

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.