Máme tu ďalšiu tému, ktorá už dlhodobo trápi takmer všetkých iOS používateľov. Každý jeden používateľ iPhonu sa už niekedy sťažoval na slabú výdrž batérie (výnimkou je možno iPhone 6 Plus). iPhony jednoducho dlho nevydržia a treba ich stále dobíjať. Práve preto si osobne myslíme, že by Apple malo začať niečo s baterkou robiť!

My nechceme dokonalú tenkosť ale dokonalú výdrž!

Spoločnosť Apple sa asi zbláznila. Už súčasné iPhony  sú natoľko tenké, že sa vo vreckách ohýbajú a model 6S a 6S Plus má byť ešte tenší. Nič by sme proti tomu nemali, pokiaľ by sa menšia hrúbka nepodpísala na výdrži batérie, ktorá je v prípade iPhonu 6 na podpriemernej úrovni (záleží tiež od používateľa, no nám celý deň nevydrží ani zďaleka)

Práve preto by sa malo Apple zamyslieť nad tým, či chce hrúbku svojich zariadení neustále znižovať alebo radšej pridať pár mm a zvýšiť tak výdrž zariadenia o niekoľko hodín. Je totiž veľmi pekné, pokiaľ má niekto ultratenké zariadenie vo vrecku, no je mu prakticky nanič, keď je jeho batéria na úrovni 0%.

Prečítajte si tiež  Apple opäť zlyhalo. iOS 16.4.1 nezabránil katastrofálnemu vybíjaniu batérie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.