Máme tu ďalšiu tému, ktorá už dlhodobo trápi takmer všetkých iOS používateľov. Každý jeden používateľ iPhonu sa už niekedy sťažoval na slabú výdrž batérie (výnimkou je možno iPhone 6 Plus). iPhony jednoducho dlho nevydržia a treba ich stále dobíjať. Práve preto si osobne myslíme, že by Apple malo začať niečo s baterkou robiť!

My nechceme dokonalú tenkosť ale dokonalú výdrž!

Spoločnosť Apple sa asi zbláznila. Už súčasné iPhony  sú natoľko tenké, že sa vo vreckách ohýbajú a model 6S a 6S Plus má byť ešte tenší. Nič by sme proti tomu nemali, pokiaľ by sa menšia hrúbka nepodpísala na výdrži batérie, ktorá je v prípade iPhonu 6 na podpriemernej úrovni (záleží tiež od používateľa, no nám celý deň nevydrží ani zďaleka)

- Reklama -

Práve preto by sa malo Apple zamyslieť nad tým, či chce hrúbku svojich zariadení neustále znižovať alebo radšej pridať pár mm a zvýšiť tak výdrž zariadenia o niekoľko hodín. Je totiž veľmi pekné, pokiaľ má niekto ultratenké zariadenie vo vrecku, no je mu prakticky nanič, keď je jeho batéria na úrovni 0%.

iPhone 6 a novinový stánok - svetapple.sk
iPhone 6 a novinový stánok – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.