iPhone 11 a problémy s displejom – výmenný program

Z času na čas sa objavia chyby, ktoré treba riešiť výmenou kus za kus a nie len aktualizáciou softvéru. Apple nie je výnimkou a pri jeho objeme výroby sú podobné nedostatky úplne bežné. Najnovšie bol spustený výmenný program súvisiaci s displejom iPhonu 11. Rieši problémy s dotykom.

Apple tvrdí, že zariadenia s touto chybou boli vyrobené medzi novembrom 2019 a májom 2020. Používatelia sa môžu stretávať s nereagujúcou obrazovkou. Hoci je to nepríjemné, našťastie sa to má týkať iba malého počtu zariadení.

Ak váš iPhone 11 vykazuje tento problém, môžete sa obrátiť na autorizovaný servis. To, či sa výmenný program týka aj vášho kusu overíte na tejto internetovej stránke. Jediné čo potrebujete je sériové číslo.

Samotná možnosť výmeny displeja je platná presne 2 roky po zakúpení (teda ako štandardná záruka) zariadenia. Ak ste to už náhodou riešili na vlastné náklady, môžete sa obrátiť na spoločnosť Apple so žiadosťou o vrátenie peňazí.

Do komentára nám napíšte, či máte s iPhonom 11 nejaké problémy, alebo ste nič podobné nezaznamenali. My v redakcii máme jeden z prvých vyrobených kusov, no všetko funguje tak ako má.

Na záver len dodáme, že s výmennými programami od Apple sme mali vždy len dobré skúsenosti. Na starších MacBookoch Pro sme dostali nové displeje (kvôli známej chybe antireflexnej vrstvy) behom niekoľkých dní. Určite to využite.

Prečítajte si tiež  6,5" iPhone 11 ponesie označenie "Pro". Tak to tvrdí spoľahlivý zdroj.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.