Apple ťa naučí ako správne fotiť a točiť

0

Marketing je v prípade jablkovej spoločnosti prvoradý a dokazuje to aj fakt, že si dávnejšie začalo robiť reklamy úplne samo. V tomto prípade ide len o drobné tutoriály, ktoré ti ale môžu vo veľa prípadoch pomôcť. V tomto prípade sa v spoločnosti zamerali na fotografovanie a natáčanie videa!

Jednoduché návody

Kedysi nebolo na iPhone ani len možné natáčať video (až v iPhone 3GS) a dnes sa Apple predbieha s ostatnými v tom, kto ponúkne čo najlepšiu kameru pre svoje zariadenie. Výsledok je napokon taký, že používatelia majú k dispozícií potenciál, ktorý často krát ani len nevedia využiť. Apple sa teda rozhodlo pomocou veľmi jednoduchých spotov predstaviť sériu návodov, ktoré ťa naučia fotiť a točiť na 100%. Zaujímavé je pri tom to, že pri týchto návodoch Apple využíva novú funkciu v iOS 11, ktorou je nahrávanie obrazovky. Na videách môžeme vidieť iPhone X vďaka čomu si vieme všetko ešte o čosi lepšie predstaviť.

Ďalšia výhoda týchto krátkych videí je aj tá, že majú len okolo 30 sekúnd vďaka čomu ťa určite nebudú nudiť a ty sa niečo priučíš. V tomto prípade je to napríklad fotenie s obrazovkou natočenou smerom hore (pre mnohých veľmi nenávidený spôsob), v druhom prípade je to potom maximálne využitie fotenia čiernobielych záberov, no a v treťom a poslednom rade natáčanie spomalených záberov pri čo najväčšej kvalite.

Už teraz je jasné, že tieto videá, ktoré boli na YouTube kanál spoločnosti nahraté niekedy v noci sú len začiatkom väčšej série, ktorá bude pravdepodobne pribúdať každý týždeň. Moc sa teda na to tešíme a o všetkom ťa budeme včas informovať.

zdroj: macrumors.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk