Spoločnosť Apple každoročne predstavuje nové iPady. Doteraz boli vždy za rok predstavené nové generácie súčasných zariadení, avšak tento rok možno nastane zmena. Apple totiž podľa Economic Daily News chce z celkovej ponuky vynechať iPad Air 3. generácie čím chce vlastne posilniť iPad mini 4 a iPad Pro s 12,9″ displejom. 

Aby sa produkty nebili

Tento krok by bol od spoločnosti Apple veľmi logický, keďže iPad Pro príde ako úplná novinka a spoločnosť ju bude chcieť predať čo najviac zákazníkom, čím musí logicky vynechať z programu predstavovania menší iPad, ktorý je už tak nejak klasika a v tomto prípade tvorí „zlatú strednú cestu.“ Čisto teoreticky by však Apple mohlo nový iPad Air 3 predstaviť niekedy začiatkom budúceho roka tak, ako to kedysi urobil s iPadom 3 (retina). Ide hlavne o to, aby sa 12,9″ iPad dostal k čo najväčšiemu množstvu nových zákazníkov!

iPad mini 4. generácie

Minulý rok iPad mini 3. generácie tak trochu sklamal, pretože v podstate neponúkol okrem Touch ID a zlatej varianty absolútne nič nové. Tento rok by chcelo Apple svoju reputáciu napraviť pomocou výkonného hardwaru a možno vylepšeného fotoaparátu. iPad mini má v súčasnosti našliapnuté k ukončeniu svojej existencie, pretože Apple predstavil 5,5″ iPhone 6 Plus, ktorému 7,9″ tablet len veľmi ťažko vzdoruje. je teda dosť možné, že iPad mini 4. bude posledným malým iPadom, aký kedy Apple vyrobí, avšak my dúfame, že sa tak nestane, keďže sme si ho sami obľúbili a sme presvedčení, že ho používatelia po celom svete zbožňujú minimálne tak ako my!

Prečítajte si tiež  iPad Pro 2019 dostane 3 šošovky fotoaparátu tak ako iPhone 11 Pro. Bude to geniálne zariadenie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.