Spoločnosť Apple si vymýšľa, tvorí a zverejňuje svoje reklamné kampane úplne sama. Nevyužíva k tomu žiadnu externú spoločnosť. Najnovšie firma predviedla nápaditú kampaň s názvom “iPhone 12 Pro In The Dark“, kde ukazuje, čo dokáže tento smartfón v zhoršených svetelných podmienkach.

Ako iste viete, nejde len o kvalitné fotoaparáty, ktoré pracujú v tme oveľa lepšie než ich predchodcovia. Ku všetkému napomáha aj výkonný čip A14 Bionic (5nm) či prepracovaný softvér.

- Reklama -

Vo výsledku majú teda používatelia možnosť fotiť v tmavom režime, ktorý je veľmi šikovný a sofistikovaný. Ak ste ho niekedy využili, určite nám dáte za pravdu, že pôsobí veľmi prirodzene.

 

Tmavý režim môžete s príchodom iPhonu 12 a 12 Pro využívať na väčšie množstvo kamier. Po novom je dostupný napríklad pre širokouhlú šošovku vzadu alebo selfie kameru vpredu. No a práve na tú upozorňuje nové, len 40 sekundové zábavné video.

Napíšte nám do komentára, aké máte skúsenosti s tmavým režimom na iPhone vy. Tešíme sa na všetky vaše reakcie a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJYouTube
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.