Tipujem, že nie som jediným majiteľom iPhonu 6 Plus, ktorého večne otravuje tento problém. Na boku zariadenia sa totiž po novom nachádza tlačidlo na odomykanie/zamykanie zariadenia a používateľom to príliš nevyhovuje. Prečo? Je moc vysoko!

Apple daj ho nižšie

Spoločnosť Apple predstavila dva nové iPhony s väčšími uhlopriečkami, čím si vo svete zaručila predajný trhák, keďže množstvo používateľov Apple ale aj Androidu čakalo práve na toto zariadenie. Vďaka väčšiemu displeju však muselo Apple premiestniť tlačidlo na uzamykanie a odomykanie na inú časť aby sa dal telefón pohodlne ovládať. Bol to však skôr krok späť, keďže podľa nášho názoru zmena polohy tlačidlu vôbec neprospela.

- Reklama -

Stačilo ho dať totiž o 2 cm nižšie a všetko by bolo ináč. Tlačidlo je v súčasnosti príliš vysoko, čo sa podpisuje nad veľmi nepohodlným zamykaním zariadenia. Pokiaľ ho totiž držíš v ruke, svoj palec musíš doslova naťahovať čo určite nie je najviac ergonomické riešenie. Je to skrátka veľmi nepohodlné a to by sme pri spoločnosti ako Apple určite nechceli vidieť a ani pociťovať na vlastnej koži. Dúfajme teda, že tlačidlo pri iPhone 6S Plus Apple posunie o trošku nižšie a odstráni tým problém, ktorý vzniká pri súčasnom modeli!

Tuto je veľmi pekne vystihnutý celý problém! - svetapple.sk
Tuto je veľmi pekne vystihnutý celý problém! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.