Už tento piatok vypukne celosvetové šialenstvo, ktoré vyvolá práve najnovší iPhone od spoločnosti Apple. Zariadenie, ktoré prináša revolučnú technológiu 3D Touch si objednalo niekoľko miliónov používateľov, ktorí žijú v štátoch, kde Apple zariadenia posiela v prvej vlne. Títo používatelia, ktorí si predobjendali Cupertinsku novinku a rovnako tak aj Americkí operátori obdržali informáciu o tom, že Apple už iPhony naložilo!

Naložené

Podľa informácie sú už iPhony vo veľkom nakladané do lietadla a vzdušným spôsobom putujú práve tam, kde si ich používatelia zakúpili. Oficiálne predaje začnú už 25. septembra a najbližšie možné miesto od našej krajiny, kde bude možné zakúpiť najnovší iPhone práve vo vyššie spomínaný dátum sú Drážďany v Nemecku. Je však dosť možné, že predaje sa na niektorých miestach mierne zdržia, keďže napríklad New York očakáva v rovnaký dátum príchod pápeža Františka. Niektorí môžu dostať balíčky s novým iPhone naopak o deň skôr.

- Reklama -

Zaujímavé je aj napríklad to, že Apple má aj tento rok vážne problémy s výrobou zariadení, preto je ich počet veľmi obmedzený. Rovnako má tak problémy aj Rose Gold varianty, ktorá vypisuje čakaciu dobu až 3-4 týždne. Apple má teda ešte veľa problémov, ale čo by dala za takéto problémy konkurencia, že? 🙂

iPhone 6S - svetapple.sk
iPhone 6S – svetapple.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.