iPhone 7 Plus je zariadenie, ktoré tu už máme nejaký ten piatok, no Apple ho neustále propaguje, pretože ešte budeme čakať zhruba 3 mesiace, kým sa dočkáme nových iPhonov 8. Presne preto chce čo najviac pozdvihnúť predaje, aby predalo súčasných iPhonov čo najviac. V týchto mesiacoch práve kvôli príchodu nastávajúceho iPhonu predaje poväčšine klesajú – ľudia čakajú na nové modely. Nová reklama na iPhone 7 Plus je skutočne vydarená a bude sa ti zaiste aj páčiť. Pozri sa na ňu.

Reklama

Apple malo vždy perfektné reklamy s dôvtipom, na ktoré sa dobre pozeralo, nielen kvôli komerčným účelom. Najnovšia je určená pre iPhone 7 Plus a teda logicky pôjde o niečo spojené s duálnou šošovkou fotoaparátu na zadnej strane. Áno, reklama propaguje skvelý Portrait Mode, ktorý dokáže odfotiť zábery ako na profesionálnej zrkadlovke.

- Reklama -

Ide o holičstvo, v ktorom si fotia svoje výtvory na obyčajný telefón a na základe toho… Veď sa pozri sám. Musíme povedať, že marketingové oddelenie spoločnosti je na špičkovej úrovni, pretože takmer každá posledná reklama má dobrý nápad a stojí za to, aby si si ju pozrel. Tak neváhaj a poď na vec!

https://youtu.be/hcMSrKi8hZA

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.