Len niečo po jednom týždni dnes Apple vydal prvú aktualizáciu iOS 9.3, ktorá opravuje problém týkajúci sa otvárania odkazov v prehliadači Safari. Táto aktualizácia sa očividne ničoho iného netýka, čomu nasvedčuje aj veľkosť aktualizácie, ktorá je nízka.

Apple vydal aktualizáciu iOS 9.3.1 s opravou chyby v Safari

Problém, ktorý sa objavil hneď po vydaní iOS 9.3 priniesol problém s prehliadačom Safari a aplikáciami tretích strán, kedy otvorenie odkazov z týchto aplikácií spôsoboval zamŕzanie alebo spadnutie prehliadača. Apple sa prakticky okamžite k situácii vyjadril a sľuboval nápravu.

- Reklama -

Chyby sa zdá byť zažehnaná, takže ak si mal podobný problém aj vo svojom zariadení, túto aktualizáciu iOS 9.3.1 určite oceníš. Ak si mal šťastie a nespozoroval si žiadny problém s otváraním odkazov, menšia aktualizácia s veľkosťou 20 MB (môže sa líšiť v závislosti od zariadenia) ti veľa času nezaberie.

Aktualizáciu si nainštaluješ nasledovne: Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru. Po ťuknutí na stiahnuť a inštalovať budeš vyzvaný na zadanie hesla a taktiež budeš musieť súhlasiť s podmienkami. Potom nasleduje klasický proces aktualizácie.

IMG_0578

Môže ťa zaujímať
- Reklama -