Apple po necelom týždni od vydania iOS 9.1 beta 3 vydal štvrtú beta verziu nového operačného systému iOS 9.1, ktorá prinesie zopár opráv chýb, optimalizáciu systému pre najnovší iPad Pro a Apple Pencil a rovnako tak prinesie najočakávanejšiu novinku, sadu smajlíkov vrátane prostredníka. Aktualizácia so sebou taktiež prináša možnosť deaktivovať fotky kontaktov vedľa ich mien v aplikácii Správy.

Optimalizácia

Nová beta by podľa všetkého mala priniesť  “len” lepšiu optimalizáciu pre zariadenia. Žiadna tak výrazná zmena, ako minulá beta, ktorá priniesla štvoricu updatovaných wallpaperov, z ktorého jeden už Apple ukázal pri predstavení iPadu Pro. Tak, ako aj pri predošlých betách, aj tu budeme sledovať, či sa niečo nezmenilo oproti doterajším vydaniam iOS 9.1 beta a v prípade, že sa tak stane, budeme ťa o tom určite informovať!

img_0298-e1444dfsgdfgsdfgsdfg150621254 kopie

Stiahni si ju aj ty !

Ak si chceš stiahnuť túto betu, môžeš postupovať podľa nášho návodu na →tejto← stránke 🙂

Aktualizácia:

Prinášame ti video s kompletným prehľadom noviniek a porovnaním rýchlosti na rôznych zariadeniach.


iOS 9.1 beta – SvetApple.sk

Dominik Bullo
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail dominik.bullo@svetapple.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here