Spoločnosť Apple včera (24.5.) krátko po 19. hodine vydala prvú beta verziu určenú pre verejnosť. Stalo sa tak deň po tom, čo Apple vydalo prvú betu pre developerov. Aktualizácia však nepriniesla žiadne zásadné zmeny v dizajne či systéme.

Apple vydalo prvú betu iOS 9.3.3

iOS 9.3.3 je opäť menšia aktualizácia, ktorá rieši problémy stability systému a opravy chýb. Jej veľkosť je približne 1,4 GB, čo je bežné. Nových funkcií sa do príchodu iOS 10 zrejme ani veľmi nedočkáme, keďže najväčšie sa zrejme zahrnú do iOS 10.

- Reklama -

Budúca verzia operačného systému iOS by mala byť spoľahlivejšia, ako súčasné. Predpokladá sa, že sa Apple zameria aj na sféru „Pro“ používateľov, pre ktorých pripraví nové funkcie podobné desktopovému ovládaniu. Pôjde však len o iOS zariadenia s prívlastkom Pro, medzi ktoré patrí veľký a malý iPad Pro a možno aj pripravovaný iPhone 7 Pro. Všetko sú to len dohady o tom, čo by Apple malo do jesene pripraviť, keďže reputácia iOS ako stabilného systému sa po každej aktualizácii rúca.

Problémy s používaním sa ako-tak dajú pochopiť no problémy pri inštalácií aktualizácie sú jednoducho neprípustné a Apple by si to už konečne malo uvedomiť. I keď zbiera informácie o stave systému beta verzií od developerov a verejnosti, problémy sa stále objavujú. Spomeň si, či sa takéto problémy stávali tak často pri iOS 7 či iOS 6…

IMG_0684

Môže ťa zaujímať
- Reklama -