Apple je čo sa marketingu týka na špičke medzi technologickými spoločnosťami. Bez jedinej zmienky o konkrétnej technologickej novinke dokáže na používateľa zapôsobiť tým, ako všetko dokonalo funguje, a akú radosť prináša jej používanie v zariadení. Dnes prišli 3 nové reklamy pre iPhone. 2 slúžia skôr pre pobavenie, no a tretia poriadna ukazuje fotoaparát!

3 nové reklamy

2 nové reklamy od spoločnosti Apple poukazujú predovšetkým na to, aké zábavné môže byť používanie iPhonu a hlasovej asistentky Siri. Ide len o veľmi krátke spoty, nakoľko majú po 15 sekúnd a pravdepodobne ich Apple vydalo za účelom pobaviť. Tretiu reklamu ale zobralo pomerne vážne a ukazuje v nej 12Mpx fotoaparát, ktorý dokáže natáčať spomalené zábery pri 120FPS vo FullHD a rovnako tak dokáže natáčať aj video v 4K. Reklama má celú minútu a ide presne o jeden z tých spotov, ktorý ťa donúti zamilovať si fotoaparát v novom iPhone.

- Reklama -

https://youtu.be/oLcz6IfecaA

https://youtu.be/RAK-X4qt7_E

https://youtu.be/N_r349riLEE

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.