Spoločnosť Apple dnes vydala ďalšiu aktualizáciu iOS 9 beta a to konkrétne 5. v poradí. Apple v novej aktualizácii vylepšilo niekoľko chýb a pridalo aj zopár nenápadných funkcií, ktoré používateľom uľahčia život. Podľa prvých slov vývojárov, je nová beta verzia o čosi stabilnejšia ako tá predošlá a zlepšila sa aj výdrž batérie, ktorá bola zo začiatku naozaj katastrofálna.

iOS 9 beta 5

Spoločnosť Apple vydala 5 beta verziu mobilného operačného systému iOS 9, ktorého plná verzia vyjde už v septembri tohto roka spolu s novinkou, iPhone 6S. Novú betu si registrovaní vývojári môžu stiahnuť klasicky cez aktualizáciu v iOS zariadení, v Mac App Store, poprípade priamo v developer centre. Spoločnosť Apple vylepšila stabilitu a výdrž batérie a navyše aj opravila niekoľko chýb, ktoré sa v predošlých betách vyskytovali. Nová beta taktiež priniesla aj niekoľko dodatočných funkcií.

- Reklama -
iOS 9 beta 5. - svetapple.sk
iOS 9 beta 5. – svetapple.sk

 

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here