Apple je spoločnosť, ktorá si dá na svojich produktoch záležať a to ako na tých, ktoré si môžeme chytiť do ruky, tak aj na tých, pomocou ktorých také produkty ovládame, teda na operačných systémoch a aplikáciach. Áno, aj to je produkt Applu. Posledné roky sa v Apple rozšíril trend beta testovania, ktoré skúšajú vývojári i bežní ľudia vo verejných beta verziách. Dnes vyšla úplne nová beta verzia iOS 9.3 s označením 7. Určite už ide o poslednú betu pred oficiálnym vydaním. To je predpokladané na budúci pondelok.

Apple vydalo 7. betu iOS 9.3 pre vývojárov

Je už zjavné, že Apple finišuje v prípravách s iOS 9.3, ktorá by mala byť vydaná už v pondelok 21. marca počas predstavovania iPhonu SE, iPadu Pro a tiež možno hodiniek Apple Watch S. Práve prvé dva z týchto produktov by už mali mať nainštalovanú plnohodnotnú verziu iOS 9.3 a tak je jasné, že dnes už Apple iba vychytáva prípadné chybičky, ktoré sa ešte v systéme objavili.

- Reklama -

Podľa prvých správ, sa v iOS 9.3 beta 7. príliš veľa nezmenilo. Je to prakticky to isté ako v bete 6. s tým rozdielom, že sa zlepšila celková rýchlosť a stabilita systému rovnako ako sa vyriešili aj rôzne problémy s padajúcimi aplikáciami. Ide už o finálnu betu a nepredpokladá sa, že by Apple vydalo ešte nejakú.

iOS 9.3 - svetapple.sk

Popravde, nepredpokladalo sa ani to, že by Apple vydalo vôbec túto, nakoľko je už len týždeň pred predstavením oficiálnej verzie iOS 9.3 a Apple už má v takomto období svoju poslednú betu dávno von a poväčšine nesie označenie 5. Už existencia 6. bety nás pomerne milo prekvapila a 7-mička to len a len zaklincovala.

Práve vďaka tomuto prístupu spoločnosti, ktorá chce očividne vychytať čo najviac chybičiek, môžeme predpokladať, že sa začala snažiť podstatne viac ako v minulosti, kedy sa s príchodom iOS 8 celý systém výrazne pohoršil, spomalil a boli s nim problémy. iOS 9 to mal eliminovať, ale žiaľ, až tak dobre neeliminoval a nakoniec prišla aktualizácia 9.2, s ktorou sme celkom spokojní. Sme teda veľmi zvedaví, aká bude 9.3 aj s novými funkciami ale myslíme si, že Apple v tomto smere nemôže zlyhať, nemôže si to jednoducho dovoliť!

IMG_0464

iOS 9.3 - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.