Apple aktualizuje svoje operačné systémy takmer stále, a tak ako sme očakávali podľa našich odhadov, tak včera po prvý krát prišla beta verzia operačného systému iOS 10.3! Hovoríme konečne o väčšej aktualizácií, ktorá prinesie viacero noviniek. Vývojári tak môžu novú iOS verziu sťahovať prakticky okamžite. Prišiel aj Theatre Mode?

iOS 10.3

Apple predstavilo iOS 10.3 a ako sa ukázalo, opäť nás sklamalo. Žiaden Theatre Mode tu nie je, hoci nám ho analytici sľubovali už v tejto verzií. Netvrdíme, že sa ďalšími aktualizáciami nepridá, no toľko sme sa tejto téme venovali, až sme sa úplne dobehli.

- Reklama -

Nevadí, iOS 10.3 však prináša iné zmeny, ktoré ocení určite každý z nás. Okrem nových funkcií, ktorý tiež nie je tak málo ponúka aktualizácia aj opravu niektorých chýb, ktoré nám používateľom komplikujú život, respektíve, teraz už len komplikovali. No a čo samotný Theatre Mode?

Uvidíme, nateraz už nebudeme nič sľubovať, pretože sami nevieme. Je možné, že si ho nechá Apple ako atraktívnu novinku pre iOS 11, no je tiež možné, že príde spolu  s iOS 10.3.1. Firma na ňom určite pracuje. Potvrdzujú to dokumenty, fotky a tiež výpovede vývojárov, to kedy sa ho ale dočkáme si povedať netrúfneme!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.