iOS 11 odštartoval 19. septembra a od tejto doby sa objavilo množstvo kritiky napríklad na zhoršenú výdrž batérie, slabší výkon či desiatky iných bugov, s ktorými sa telefón nedal používať. Ostrý štart tento rok Applu príliš nevyšiel a trošíčku to pripomína iOS 8, ktorý niesol na krku tiež obrovské množstvo kritiky. iOS 11.0.1 je už ale von a všetko by už mohlo byť v poriadku!

iOS 11.0.1

Je jasné, že pri niečom takom rozsiahlo ako iOS sa proste musia objavovať drobné chyby. Tisíce kódov nemôžu byť vždy bezchybné a máme pre to pochopenie aj ako používatelia Applu, ktoré je slávne aj vďaka perfektnej kvalite hardvéru a softvéru. V tomto prípade ale jablková spoločnosť trošku podcenila prípravy a v oficiálnej verzií iOS 11 určenej pre verejnosť priniesla veľa nepochopiteľných chýb, ktoré nás trápili až dodnes.

Včera podvečer sa totižto začala objavovať aktualizácia iOS 11.0.1, ktorá by mala všetky tieto nepríjemnosti opraviť a iPhone by mal bežať tak ako pred tým. Chýb bolo naozaj veľa a tak je otázne, či ich Apple zvládlo odstrániť za tak krátky čas (veď prešiel len týždeň). Určite ale príde ďalšia aktualizácia, no a potom ďalšia, ktorá by mohla dať za krátky čas všetko dokopy. Nám nateraz neostáva nič iné ako čakať a dúfať, že všetko bude opäť fajn! 🙂

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here