iOS 11 odštartoval 19. septembra a od tejto doby sa objavilo množstvo kritiky napríklad na zhoršenú výdrž batérie, slabší výkon či desiatky iných bugov, s ktorými sa telefón nedal používať. Ostrý štart tento rok Applu príliš nevyšiel a trošíčku to pripomína iOS 8, ktorý niesol na krku tiež obrovské množstvo kritiky. iOS 11.0.1 je už ale von a všetko by už mohlo byť v poriadku!

iOS 11.0.1

Je jasné, že pri niečom takom rozsiahlo ako iOS sa proste musia objavovať drobné chyby. Tisíce kódov nemôžu byť vždy bezchybné a máme pre to pochopenie aj ako používatelia Applu, ktoré je slávne aj vďaka perfektnej kvalite hardvéru a softvéru. V tomto prípade ale jablková spoločnosť trošku podcenila prípravy a v oficiálnej verzií iOS 11 určenej pre verejnosť priniesla veľa nepochopiteľných chýb, ktoré nás trápili až dodnes.

- Reklama -

Včera podvečer sa totižto začala objavovať aktualizácia iOS 11.0.1, ktorá by mala všetky tieto nepríjemnosti opraviť a iPhone by mal bežať tak ako pred tým. Chýb bolo naozaj veľa a tak je otázne, či ich Apple zvládlo odstrániť za tak krátky čas (veď prešiel len týždeň). Určite ale príde ďalšia aktualizácia, no a potom ďalšia, ktorá by mohla dať za krátky čas všetko dokopy. Nám nateraz neostáva nič iné ako čakať a dúfať, že všetko bude opäť fajn! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.