Apple v dnešných dňoch vydalo ďalšiu aktualizáciu svojho operačného systému iOS. Tento krát však nejde o žiadnu bežnú aktualizáciu ale rovno o veľkú aktualizáciu s označením iOS 9.2. ktorá prináša opravu obrovského množstva chýb a rovnako tak zabezpečuje aj lepšiu stabilitu či celkovú rýchlosť systému. 

iOS 9.2

Nová akutlizácia iOS 9.2 prichádza približne tri mesiace potom, ako Apple sprístupnilo iOS 9. Operačnému systému sa zatiaľ celkom darí, hoci stabilita stále nie je tam, kde bola kedysi, určite to je ďaleko lepšie ako počas minulého roka, kedy naše iPhony strašil iOS 8. Ten už ozaj nefungoval ako mal a dokonca v spoľahlivosti dopadol ešte horšie ako Android, čo nie je výsledok, ktorým by sa malo Apple zrovna chváliť.

- Reklama -

iOS 9.2 prichádza približne dva mesiace po svojej predošlej väčšej aktualizácií. Novinka opravuje mnohé chyby, ktoré používateľom dennodenne znepríjemňovali život. Rovnako tak by sa mala zlepšiť aj celkova stabilita či rýchlosť tvojho iPhonu, iPadu či iPodu Touch.

Samozrejme tu pribudli aj nejaké tie novinky a to najmä v aplikácii Safari. Nové funkcie by mali uľahčiť vyhľadávanie a rovnako tak aj náhľad stránok. Aktualizácia je dostupná už teraz a pokiaľ ti ju iPhone neponúkol sám, urob tak cez nastavenia v sekcií všeobecné. Zvoliť si môžeš aj inštalovanie v noci, čo znamená, že telefón sa aktualizuje vtedy, keď budeš spať.

iOS 9 - svetapple.sk
iOS 9 – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.