Podľa Wall Street Journal vyrobí Jablková spoločnosť do konca tohoto roku rekordné množstvo iPhonov 6. Plánuje vyrobiť až 70-80 miliónov kusov!

Rekordné množstvo iPhonov

Podľa Wall Street Journal, ktorý sa odvoláva na svoje zdroje, by malo Apple vyrobiť rekordné množstvo kusov pripravovaného iPhonu 6. V konečnom čísle majú byť zahrnuté obidve verzie s rozličnými veľkosťami displeja (4,7″a 5,5″). V porovnaní s minuloročnými číslami, kedy sa po boku iPhonu 5S objavil aj iPhone 5C ide o nárast približne 10 až 20 miliónov kusov (na 50-60 miliónov).

foxconn-2612c9ae1e3a4bbb9b3496890fa153dd66697f9b-s6-c30
Vo Foxconne sa má vyrobiť rekordné množstvo iPhonov – svetapple.sk

Z Androidu na iOS

Jedným z hlavných dôvodov masívneho nárastu v počte vyrobených kusov má byť aj to, že okrem fanúšikov alebo majiteľov súčasnej generácie iPhonu, na telefón prestúpi aj množstvo súčasných majiteľov alebo fanúšikov Androidu, práve kvôli väčšiemu displeju. Ten súčasný 4″ mal byť tŕňom v oku veľkej mase ľudí a tak s príchodom novej generácie a 4,7″ by mal Apple tento problém odstrániť.

iPhone-6-koncept-2
iPhone 6 má mať väčší displej. Hovorí sa o 4,7″ a dokonca až o 5,5″ – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.