Pokiaľ sa ti páči nový iPhone 6S a iPhone 6S Plus, pravdepodobne ťa veľmi poteší informácia o tom, že fotografie či videá sú až neuveriteľne kvalitné. Dôkazom sú aj videá z celého sveta, ktoré to jednohlasne potvrdzujú. Istá skupinka kreatívnych chalanov z Ryot.org sa rozhodla, že zakúpi 3 iPhony 6S Plus a pocestuje na Haiti, aby natočili dokumentárny film o ľuďoch, ktorí maľujú chyže rôznymi farbami. Výsledok sme ti už ukázali. Teraz ti prinášame proces točenia.

Behind The Scenes

K poslednému počinu ryot.org bolo doslova nutnosťou natočiť aj behind the scenes video a teda video, ktoré ukazuje to, ako bol dokument vlastne natáčaný. Okrem iPhonov tu môžeme vidieť aj nejaké to príslušenstvo, ktoré ešte vylepšilo už tak dosť dokonalé zábery. Sú tu napríklad malé či veľké objektívy, flycam či dokonca dron. Možno si povieš, že video je kvalitné len vďaka týmto veciam ale vedz, že aj bez nich by vyzeralo fantasticky!

- Reklama -

https://youtu.be/VtPYuWVsltk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.