Spoločnosť Bentley je známa predovšetkým vďaka svojim luxusným automobilom, ktorých cenovka sa pohybuje v astronomických číslach. Práve preto dbá na to, aby boli jej produkty, ako aj reklamy, na ktorých sú zachytávané, čo najdokonalejšia. Minulý rok sme sa o tom presvedčili v reklame, ktorú spoločnosť natočila na iPhone 5S. Ako však mesiace ubiehali, tak sme sa zrazu dostali k ďalšej reklame, ktorá bola natočená na iPhone 6. Pozrite si novinku s názvom Intelligent Details!

Bentley – Intelligent Details

Spoločnosť Bentley uvádza okrem svojich špičkových vozov a iných vecí na trh aj špičkové reklamy, ktoré sú natáčané na špičkové zariadenia. V tomto prípade to možno neznie úplne správne, keďže k videu neboli použité filmárske kamery ale obyčajné iPhony 6, ktoré majú mnohí z nás vo vrecku. Bentley jednoducho vie ako si šplhnúť u zákazníka, ktorý je tak trošku zákazníkom Apple a práve preto natáča špičkové reklamy najmä pomocou Apple zariadení. Okrem iPhonu bolo totiž video natáčané a následne editované aj na väčšom iPade Air 2. generácie.

- Reklama -

Musíme sa priznať, že sme sami nečakali až takúto úroveň tejto reklamy. Aj keď je pravda, že na to bolo použité špeciálne príslušenstvo. Na jej vzniku sa museli podieľať najmä špičkoví ľudia a tým musíme zatlieskať! Bentley, táto reklama je skvelá!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.