S príchodom smartfónov a  tabletov sa vývojárom a používateľom otvorili úplne nové cesty, vďaka ktorým vývoj dospel až do bodu, kedy na našich prenosných zariadeniach spúšťame desktopové hry, ktoré patrili len pred pár rokmi na vrcholné priečky v oblasti grafiky či ovládania. Jediný problém bolo príslušenstvo, ktorého je však tiež stále viac a viac. Dôkazom toho je aj BlowBlade!

BlowBlade: Simulátor luku

Doteraz sa na trhu objavilo naozaj veľa simulátorov, ktoré však boli poväčšine dostupné len pre herné konzoly či počítače. Dnes sa však objavilo veľmi zaujímavé a hlavne netradičné herné príslušenstvo aj pre naše milované mobilné zariadenia, ktoré by nás malo naučiť strieľať z luku, no zároveň aj posilniť hornú časť tela. Áno hovoríme o BlowBlade! Tento luk je kompatibilný až s 80 hrami, ktoré sa dajú stiahnuť z AppStore. Jeho tetiva dokáže klásť rovnaký odpor, ako reálny luk, čo sa môže podpísať aj na vašom fyzickom výkone. Netvrdíme, že vďaka tomuto príslušenstvu naberiete svalovú hmotu, no každopádne by to mohol byť zaujímavý cvik. Cena niečoho takého sa pohybuje na úrovni 69 $. V balení však okrem samotného luku nájdete aj extra navijak na ovládanie iPhonu a špeciálnu podložku s hrúbkou 2 milimetre, určenú pre tenšie zariadenia.

pecka1

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.