Najnovšia verzia pripravovaná verzia iPhone 7, pravdepodobne príde o legendárny 3,5 mm výstup pre slúchadlá. Je to niečo, čo sme nielen v nových smartfónoch, ale aj staručkých zariadeniach stretávali už veľmi dlho. Náš názor je taký, že pokiaľ by mal niekto ukázať pokrok, malo by to byť práve Apple a práve vďaka likvidácií káblov by sme mohli dostať štandardne k našim iPhonom aj bezdrôtové slúchadlá! Fanúšikom sa to ale aj tak stále nepáči, dokonca už spísali petíciu proti odstráneniu 3,5 mm audio jacku.

Petícia

Pokiaľ sa povie slovíčko petícia, každý si asi vybaví listinu, ktorú podpíše za vec, ktorá sa mu nepáči alebo s ktorou sa úplne nestotožňuje a je zásadne proti nej. To pravdepodobne napadlo aj niekoho v Amerike a tak vytvoril internetovú petíciu, ktorá “bojuje” za ponechanie 3,5mm jack konektoru v iPhone 7, ktorý by mal kvôli užšiemu telu zo zariadenia definitívne zmiznúť a to na internete samozrejme spôsobilo vlnu rozzúrených zákazníkov, ktorí sa s týmto rozhodnutím nechcú stotožniť.

Viac sa o petícii dočítaš v našom článku → Petícia za 3,5mm Jack v iPhone 7!

Vtipný obrázok

O tom, aký bude iPhone 7, sa diskutuje s takou intenzitou, že sa na internete objavil malý komix, ktorý vytvoril Joy of Tech. Ide o obrázok, ktorý má znázorňovať to, čo by sa stalo, ak by spoločnosť vypočula žiadosť naozaj všetkých a v podstate tento iPhone obsahuje asi všetko na čo si len spomenieš. Okrem 3,5mm jacku obsahuje aj jack na gitaru, ale nechýba VGA konektor, CD vypalovačka či MagSafe a dokonca aj “prepínač” medzi Androidom a iOS.

Batéria tohto “iPhonu 7” je jednoznačne omnhoho väčšia ale paradoxne tu chýba Home a Power Button, ktorý je snáď samozrejmosťou každého iPhonu

Len pre pobavenie

Tento obrázok je samozrejme len satirickým podaním petície, či všetkćh diskusii o tom aký bude nový iPhone. Obrázok sa stal za posledných pár hodín virálnym hitom internetu, preto je možné, že si ho už aj videl, ak nie tak si ho môžeš pozrieť nižšie.

 

iPhone 7 vtip - SvetApple

Diskusia

Čo hovoríš na krok Apple zbaviť sa 3,5mm konektoru pre slúchadlá? Je to podľa teba dobrý krok?

Náš názor sa dozvieš v článku → iPhone 7 bez 3,5mm Jacku, Apple ide opäť o krok vpred!

Zdroj: concept-phones.com

Dominik Bullo
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail dominik.bullo@svetapple.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here