2O iPhone 15 Pro je extrémny záujem 

Spoločnosť Apple predstavila iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max pred približne dvoma týždňami a ako býva zvykom, zariadenia sú pre obrovský záujem zo strany zákazníkom mimoriadne nedostupné. Dobrou správou, ale je, že si môžete vybrať verzie, na ktoré budete čakať kratšie, než na ostatné modely.

Tohtoročné vlajkové modely dostali do vienka jemne prepracovaný dizajn s titánovou konštrukciou, ktorá je ľahšia a rovnako by mala napomáhať aj vyššej odolnosti pred poškodením. Okrem toho sa v iPhone 15 Pro nachádza aj extrémne výkonný čip A17 Pro, ktorý je produkovaný 3 nm výrobným procesom, má šesťjadrové CPU aj GPU, 8 GB RAM a hardvérový Ray Tracing.

Vďaka týmto hardvérovým parametrom bude iPhone 15 Pro schopný rozbehať hry, ktoré boli pôvodne určené na herné konzoly PlayStation 5 či Xbox Series X.

Problémom, ale je, že aj keď je iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max absolútne impozantný kúsok technológie, v skutočnosti si ho nemôžete tak ľahko zaobstarať. Hoci výroba beží v plnom prúde, záujem je výrazne väčší a čakacie doby nedosahujú týždne, ale rovno mesiace. Našťastie sa to dá zmierniť.

Či už si chcete kúpiť iPhone 15 Pro, ktorý zoženiete po kliknutí na tento odkaz za 1 199 € alebo iPhone 15 Pro Max, ktorý je dostupný od 1 449 €, v oboch prípadoch existujú verzie, ktoré ľudia kupujú vo všeobecnosti menej a tak sa ku nim dokážete dostať rýchlejšie. Ktoré to však sú? To sa dozviete na ďalšej strane →

Späť