Obľúbený webový prehliadač Chrome pre iOS od Google prichádza s aktualizáciou, ktorá podporuje gestá 3D Touch priamo z plochy a taktiež prináša vylepšenia, ktoré sa týkajú najmä používateľov iPadu.

Pred pár týždňami Google začal testovať ďalšiu verziu Chrome prostredníctvom TestFlight od Apple, teda aplikáciou, vďaka ktorej môžeš byť medzi tými, ktorí testujú aplikácie pre iOS. Najnovšia verzia Chrome pre iOS prináša podporu novinky, ktorú Apple použil pri najnovších modeloch iPhonu, 3D Touch.

- Reklama -

Aktualizácia Chrome pre iPhone 6S a 6S Plus umožňuje pristupovať k rýchlym akciám k hlasovému vyhľadávaniu bez nutnosti otvorenia aplikácie, rovnako aj prehliadanie v súkromnom okne inkognito či otvorenie novej karty bežného prehliadania. Čo sa iPadu týka, nové gestá dostupné v pripojených klávesniciach uľahčujú prístup k záložkám, hľadaní slova na stránke, obnovenia či zatvorení karty. Chrome zároveň podporuje aj funkciu Split View v iOS 9, funkcia pre zobrazenie dvoch aplikácií vedľa seba na iPade.

chrome-3d-touch

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here