Magazín svetapple.sk bol založený ešte vo februári 2014, čo znamená, že o dva mesiace tu budeme mať 3 ročné výročie. Sám nechápem, ako rýchlo ten čas utiekol a nakoľko je dneska posledný deň v tomto roku, rád by som sa vo svojom mene a rovnako v mene celej redakcie a tímu nášho webu poďakoval za vašu priazeň a čítanosť, tento rok sme sa totižto opäť posunuli ďalej a okrem našej snahy a vytrvalosti za to nemôžeme ďakovať nikomu inému, ako vám!

Rok 2016

Ten kto nás tento rok sledoval určite vie, že sme dokázali rozšíriť našu základňu čitateľov a rovnako tak aj fanúšikov na sociálnych sieťach. Na našom Instagrame vás je už vyše 6000, na YouTube sme dokázali nahrať 18 jednoduchých návodov, 12 videí ohľadom Jailbreak tweakov a rovnako tak sme začali pracovať aj na inom obsahu, ktorého sa dočkáš už čoskoro. Na Facebooku sme získali viac ako 12 000 nových fanúšikov, čo pre nás znamená v podstate 50% nárast a týmto to ani zďaleka nekončí. Tento rok sme tiež zapracovali na kvalite.

- Reklama -

Osobne som zmenil politiku a na miesto kvantity som vybral kvalitu. Čo síce znamená menší počet článkov, zhruba o tých 20-30%, avšak každý jeden článok je omnoho obsiahlejší, ponúka väčšie množstvo informácií, odkazov či obrázkov. Ďalej sme začali točiť na našom Facebooku livestream videá, ktoré ste si veľmi obľúbili a z tých najlepších spomenieme napríklad rozoberanie iPhonu 7 spolu s PCexpres.sk či rozbaľovanie celkom nového MacBooku Pro 2016 v Žilinskej pobočke m:zone.sk.

Apple - svetapple.sk

Tento rok sme sa zase veľa naučili a načrtli sme zaujímavé spolupráce, rovnako tak sme začali pracovať aj na našich nových plánoch, v ktorých budeme pokračovať v celom budúcom roku a vďaka ktorým vám prinesieme niečo, čo neprináša žiaden iný Apple magazín na Slovenskej/Českej scéne. Vieme, konkurencia je silná a vieme, že to nebudeme mať ľahké a máme pred sebou nenormálne dlhú cestu, no sme si istí, že cestou premnoženej reklamy na webe a krátkych, nekvalitných článkov to proste nepôjde. Chceme vám prinášať kvalitný obsah, chceme vám prinášať niečo, čo nikto iný zatiaľ neponúka, a rovnako tak chceme, aby ste našu stránku navštevovali nie len cez premnožené odkazy na Facebooku.

Sme pripravení napredovať a myslíme to vážne.

Produkty - svetapple.sk

Rok 2017

Samozrejme, nebudeme tu prezrádzať naše plány, jednak by ich mohli druhí odkukať a okrem iného sa ešte nemusia na 100% podariť však? Už dnes ale uvažujeme nad tým, že vám prinesieme lepšie možnosti nie len čo sa dostupnosti kvalitných článkov týka ale aj dostupnosti samotných produktov či príslušenstva. Rovnako tak máme pripravený aj nový koncept videí, ktoré budeme robiť omnoho častejšie a budú tvorené formou vlogu (chceme zapracovať na našom YouTube).

Noviniek bude samozrejme viac, chceme vyplniť tých vyššie spomenutých 20-30% a ponúknuť aj dostatok kvalitných článkov každý jeden deň. Okrem iného by sme sa mohli pohrať aj s dizajnom nášho webu. Na nový rok toho máme veľa. Samozrejme, že budeme pokračovať v rozširovaní nášho pôsobiska na sociálnych sieťach a všade tam, kde sa dá. Budeme sa snažiť, aby sme na konci roka mohli povedať, že sme splnili všetko, čo sme si stanovili. Nie je to ľahké, ale nie je to nemožné a tieto slová si budeme opakovať celých 365 dní, ktoré rok 2017 ponúkne na našu prácu.

Týmto by sme chceli aj vám zaželať šťastný nový rok a nech je ešte lepší ako ten terajší. Dúfame, že sa vám či už v súkromnom alebo pracovnom živote splnia všetky vaše plány a túžby a dúfame, že s nami ostanete aj počas následujúcich mesiacov, za tie doteraz nám neostáva nič iné ako pekne poďakovať!

Produkty - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.