Aj napriek veľkému množstvo antikampane a problémom, vyrazil nový iPhone 6 Plus do sveta tou správnou nohou. Jeho majitelia sú totiž so zariadením plne spokojní a nič im nechýba. Teda niektorým. Podľa posledných správ by sa totiž malo niekoľko používateľov sťažovať na problém so zaostrovaním a optickou stabilizáciou smartfónu pri fotení. O čo ide?

Že by chyba IOS?

Niektorí používatelia väčšieho z dvojice smartfónov, v ktorom nájdeme okrem displeja s vyšším rozlíšením aj optickú stabilizáciu videa, sa začínajú sťažovať, že im iPhone pri bežnom fotení či natáčaní, robí naozaj divné veci. Jedným z nich je aj istý Americký novinár, ktorý sa problém snaží demonštrovať pomocou videa. Podľa neho jeho iPhone vydáva naozaj divné „mechanické“ zvuky, a tak je veľmi pravdepodobné, že ide práve o optickú stabilizáciu videa. Na problém sa navyše sťažovalo aj niekoľko iných používateľov formou Apple fóra.

Nepomohol ani update

Samozrejme, hneď potom, ako niečo prestane fungovať v našom iPhone, tak ako prvé povypíname všetky aplikácie s multitaskingu, pokračujeme na update a prinajhoršom spravíme restore celého zariadenia. Pathak, novinár, u ktorého sa problém objavil tvrdí, že všetky tieto kroky urobil, no problému sa nezbavil. Treba už len dúfať, že mu uznajú reklamáciu. Totiž, pokiaľ jeho iPhone nespadol na zem, ako tvrdí, ide o jednoznačnú chybu výrobcu, teda Apple!

Prečítajte si tiež  Xiaomi chystá konkurenta pre iOS: Nová platforma má namierené priamo proti Apple
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.