iPhone 7 je produkt, ktorý síce stále verejne neexistuje, no vieme o ňom takmer všetko. To najmä kvôli tomu, že sa na ňom potajomky pracuje niekde v tajných laboratóriách spoločnosti Apple a momentálne pravdepodbne začína výroba. No a keďže ide o produkt, na ktorého predstavenie čaká prakticky celý svet, je celkom logické, že sa na povrch dostávajú informácie, ktoré mali ostať ešte pekne dlho utajované. Medzi ne samozrejme aj fotky samotného zariadenia alebo aspoň jeho šasi.

Ďalší únik! iPhone 7 na internete

Apple má so svojim iPhonom jednu veľkú výhodu a tiež nevýhodu. Na jednej strane je výhoda tá, že na predstavenie nového modelu čaká prakticky celý svet a všetci sa už nevieme nového modelu dočkať. To mu robí samo o sebe veľmi dobré PR a reklamu a Apple nemusí nič platiť. Na druhú stranu sa ale musia v spoločnosti zmieriť s tým, že utajiť nový model už žiaľ nie je také jednoduché ako kedysi.

- Reklama -

V súčasnosti má totižto smarfón aj veľmi chudobný pracovník v továrni a aj keď to musí urobiť v podstate vždy len potajomky, podarí sa mu vytvoriť vizuálny záznam, ktorý predá a prilepší si tak o pár drobných na ďalšie živobytie.

Podobne sú na tom potom aj inžinieri v čínskych továrňach, ktorí sú denne v styku s tým, ako bude nový iPhone vyzerať. Najnovšie sa niekomu, pravdepodobne v továrni na produkciu nových iPhonov opäť podarilo vyfotiť šasi ešte pred predstavením!

Na následujúcom zábere síce v zhoršenej kvalite, avšak predsa uvidíš zábery zariadenia, ktoré by malo byť predstavené už v septembri, na obrázku vľavo je render vytvorený podľa starších únikov a stačí obyčajný pohľad nezainteresovaného človeka na oba produkty aby skonštatoval, že vyzerajú takmer totožne. Na úniku môžeme samozrejme vidieť napríklad už všetkým známe, novým štýlom vedené plastové pásiky a tiež vystúpený fotoaparát. Telefón bude teda veľmi podobný ako iPhone 6, čo je možno pre niekoho škoda a pre niekoho šťastie, keďže aj súčasný dizajn má veľa fanúšikov! 🙂

iPhone 7 - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.