Posledná beta iOS 10.2, ktorú Apple sprístupnilo tento týždeň opäť nepriniesla žiadne nové funkcie, zato boli opravené malé chyby ešte z predošlej tretej bety.

Ďalšia beta iOS 10.2 a opäť ďalšie zlepšenie

Začiatkom týždňa Apple sprístupnilo štvrtú beta verziu iOS 10.2, ktorá opäť nepriniesla nové funkcie, ale za to opravila to, čo sa v predošlej bete javilo ako chyba.

Či už šlo o spomalené animácie v niektorých aplikáciách Apple, pomalé zapínanie alebo vypínanie mobilných dát, pomalé sťahovanie fotiek z iCloudu alebo nenačítanie App Store, všetko sa postupne odstránilo a súčasná štvrtá beta už tieto chyby odstránila. Dá sa teda povedať, že Apple je takpovediac na konci verejného beta testovania aktualizácie iOS 10.2, ktorá by mala byť verejne prístupná behom decembra.

Nateraz bude iOS 10.2 obsahovať dva nové efekty odosielania iMessages (oslava a srdce), nastavenia zachovania nastavení kamery, nové tlačidlá možností prehrávania skladieb v Hudbe či pár nových pozadí. Funkcia pohotovosti, ktorá po piatich rýchlych stlačeniach tlačidla uspať/zobudiť sa síce v predošlej bete objavila, no teraz už dostupná nie je. Uvidíme, čím nás Apple prekvapí a hádam aj poteší v aktualizácii iOS 10.3, ktorej testovanie by sa mohlo začať v prvých mesiacoch 2017.

img_1148

Prečítajte si tiež  Jailbreak. Áno alebo nie ?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -