Apple dnes, 6 dní po uvedení nových iPadov, začalo predávať svoje novinky v USA a iných častiach sveta. U nás samozrejme stále nie sú dostupné, no pravdepodobne sem zavítajú o niečo skôr ako tomu bolo v prípade iPhonu 6, ktorý na Slovensko dorazí až 31. októbra!

Apple už rozposlalo prvé iPady Air 2!

Okrem toho, že prvé iPady už našli svojich nových majiteľov, Apple vystavilo tablety aj vo svojich retial obchodoch, čo znamená, že si ich už môžte vyskúšať aj na vlastnej koži predtým, než si ich kúpite (samozrejme len za predpokladu, že žijete v štáte alebo meste, kde originálny Apple retial Store je!). O nový iPad je zdá sa veľký záujem, čo dokazujú aj čísla svietiace na Apple Online Store, ktoré poukazujú na nedostatok iPadov a dodávky do 2-4 dní.

you-cant-even-pre-order-the-new-ipad-air-right-now-apple-says-its-currently-unavailable

iPadov mini je dosť!

Aj keď veľký iPad zožal obrovský úspech a postupne sa stáva stále nedostupnejším, pri malom iPade tretej generácie je tomu presne naopak. Jedným z dôvodom je fakt, že iPad mini sa s malými rozdielmi vyrába už tretí rok, čo sa podpisuje aj na menšej náročnosti pri výrobe. Druhým faktom, ktorý je omnoho pravdepodobnejší, je jednoducho to, že o menší iPad nie je taký záujem. Veď novým je len tlačítko Touch-ID a zlatá farebná varianta!

iPad-Air-in-Gold

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.