Exkluzívne fotografie z výrobných liniek displejov pre iPhone 6S!

0

Väčšinou sa stretávame pri únikoch s fotografiami samotných komponentov či poskladaných zariadení. Občas vidíme aj nejakú tú fotografiu z továrne Foxconn ale skoro nikdy sme ich nevideli toľko priamo z výroby. Nowhereelse.fr sa to však pokúsil zmeniť a na svojom portáli ukázal niekoľko fotografií, ktoré pochádzajú priamo z montážnych liniek Foxconn v Číne. Na fotkách môžme vidieť iPhone 6S alebo lepšie povedané jeho predné sklíčko.

Spoločnosť Apple už expanduje

V najnovšej správe, ktorú vydal šéfredaktor francúzskeho portálu Nowhereelse.fr sa môžme dočítať, že spoločnosť Apple už začala s dodávkami predných sklíčiek iPhonu 6S. Svoje tvrdenie samozrejme podložil hneď niekoľkými exkluzívnymi fotografiami, ktoré zachytávajú dotykové sklá priamo vo Foxconne. Podľa informácií a aj podľa fotografií sú tieto dotykové plochy určené pre následujúci iPhone úplne totožné s tými, ktoré boli predstavené počas minulého roka.

iPhone 6S - svetapple.sk

iPhone 6S – svetapple.sk

Materiál sa teda s vysokou pravdepodobnosťou meniť nebude. Avšak jedna vec by sa zmeniť mohla. Nové sklíčka by mali priniesť aj ForceTouch, vďaka čomu dostane ovládanie iPhonu úplne iný rozmer. Túto technológiu využíva Apple napríklad pri TrackPade alebo hodinkách Apple Watch. Žiaľ, prítomnosť ForceTouch zdroj potvrdiť nedokázal. Vychutnaj si však aspoň exkluzívne fotografie, ktoré len tak hocikde neuvidíš!

iPhone 6S - svetapple.sk

iPhone 6S – svetapple.sk

iPhone 6S - svetapple.sk

iPhone 6S – svetapple.sk

iPhone 6S - svetapple.sk

iPhone 6S – svetapple.sk

iPhone 6S - svetapple.sk

iPhone 6S – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk