Keď Tim Cook vystúpil na pódium a predstavil nám, pre nás vtedy už relatívne známy iPhone 6, čakali sme už len na to, aké vylepšenie v oblasti fotoaparátov príde. Nakoniec nám Apple predstavilo „len“ nový senzor a mnohí boli sklamaní. Nie je však byť prečo, nový iPhone dokáže vytvárať naozaj famózne zábery!

Fotky

Načo sa porovnávať s konkurenčnými smartfónmi, keď vieme, že ponúkajú omnoho väčšie rozlíšenie? Netreba sa pozerať len na to, stačí si všimnúť činy. V tomto prípade teda skôr fotky či videá, ktoré dokázali autori s novým iPhonom zachytiť. Vzhľadom na to, že už nejaký ten piatok fotím pomocou iPhonu a viem posúdiť čo je dobrá alebo naopak zlá fotografia, pri týchto záberoch som chvíľu váhal či nejde o podvrh! Veď posúďte sami 🙂

Niektoré fotografie sú editované pomocou rôznych aplikácií ako napríklad Snapseed či VSCO3(1).jpg 3 4 5 6 8jpg 9 11 12 13 14 70 15!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.