Spoločnosť Apple pripravila nečakané prekvapenie, keď na prvej tohtoročnej konferencii predstavila zariadenie, ktoré nikto ani v kútiku duše neočakával. Hovoríme samozrejme o iPhone 12 a iPhone 12 mini Purple, ktorý je dostupný popri bielej, čiernej, svetlo-zelenej, modrej a červenej farbe.

Zariadenie vyzerá naozaj zaujímavo a nakoľko ho Apple dodatočne doplnilo do ponuky, kompetentní zrejme predpokladajú veľký úspech medzi používateľmi. Či sa to naplní alebo nie ukážu až predaje v najbližších mesiacoch.

- Reklama -

Fialové prevedenie si budete môcť zaobstarať už 30. apríla, avšak toto nemusí platiť pre slovenský trh. Viac vám prezradíme neskôr.

V tomto článku sa venujeme predovšetkým detailným obrázkom iPhonu 12/12 mini Purple, ktoré nám ponúklo priamo Apple. Nutné je tiež podohnúť, že práve fialová bola jednou z očakávaných farieb, o ktorej leakeri hovorili ešte pred októbrom 2020. Napokon sa teda nemýlili, no jej predstavenie sa trochu zdržalo.

Pozrite si fotografie a napíšte nám do komentára, či sa vám táto novinka páči alebo nie. Za nás vyzerá zaujímavo, hoci my by sme volili možno trochu iný variant. Ako sa však hovorí, 100 ľudí = 100 chutí.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -