Už dávnejšie sme pre teba písali článok o tom, kedy bude predstavený iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Informácie padajú na 9. september, tak, ako tomu bolo aj počas minulého roka.

Pravdepodobne to nebude náhoda. Apple len chce aby bol začiatok predaja rovnaký, ako minulý rok.

Dnes sa serveru Mac4Ever podarilo získať úplne nové informácie, ktoré hovoria o 11. septembri. V tento deň by mali byť spustené predobjednávky na nové iPhony.

Minulý rok

Všetko nasvedčuje tomu, že nový iPhone bude predstavený v rovnakom období ako minulý rok. Vtedy sme sa veľkolepej premiéry dočkali presne 9. septembra.

O tri dni neskôr, teda 12. septembra Apple spustilo oficiálne predobjednávky a o ďalší týždeň neskôr, teda 19. septembra začalo Apple oficiálne distribuovať nové iPhony v rôznych krajinách po celom svete (samozrejme, že medzi tieto krajiny nepatrilo naše Slovensko ani Česko. Do Česka sa iPhone dostal 24. októbra a na Slovensko až 31. októbra).

Tento Rok

Poďme sa teda pozrieť na to, ako by to mohlo byť tento rok. Apple by malo predstaviť svoju najnovšiu vlajkovú loď presne 9. septembra tak, ako tomu bolo aj minulý rok, server Mac4Ever však dodáva, že by sme sa mohli pokojne dočkať aj predstavenia už 8. septembra. Predobjednávky by mali začať 11. septembra a o týždeň neskôr, 18. septembra by mala spoločnosť Apple oficiálne začať predávať svoj nový iPhone.

Prečítaj si tiež: 10 faktov o Apple Store

Tieto informácie znejú veľmi zaujímavo a taktiež pravdepodobne. A naša redakcia sa s nimi plne stotožňuje. Apple nemá dôvod meniť predstavenie iPhonu. Minulý rok ale aj po ostatné roky sa totiž september ukázal ako ideálny dátum na predstavenie a inak to pravdepodobne nebude ani počas tohto roka.

Prečítajte si tiež  Ďalší iPhone SE príde začiatkom roka 2022 a pravdepodobne vás sklame
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.