Máš nainštalovaný iOS 12? Potom si súčasťou veľmi úspešného operačného systému, ktorý pomaly ale isto opäť po roku končí svoju cestu aby odovzdal štafetu novšiemu iOS 13. Prečítaj si viac o tom, prečo je iOS 12 je mimoriadne úspešný operačný systém.

3iOS 12 je mimoriadne úspešný operačný systém. Môže za to spoľahlivosť

iOS 12 je mimoriadne úspešný operačný systém. – svetapple.sk

iOS 12 vykazuje stále veľmi pozitívne údaje. Podľa najnovšej štatistiky si ho obľúbilo obrovské množstvo používateľov. Pokiaľ by sme zrátali všetky iOS zariadenia dokopy, ktoré sú v súčasnosti aktívne, iOS 12 by sme našli až na 88% z nich.

To je neuveriteľne pozitívny výsledok. Navyše Apple má ešte zhruba mesiac na to, aby dohnal 1-2%. V konečnom dôsledku sú teda používatelia podľa týchto štatistík s týmto systémom nadmieru spokojný. Až 90% z tých, ktorí nemajú staršie zariadenie ako 4 roky majú práve iOS 12.

Len približne 7% používa starší systém iOS 11, ktorý je zrejme posledný, ktorý ich zariadenia dokážu nainštalovať alebo sa im jednoducho do veľkej aktualizácie nechcelo. 5% používateľov ešte stále používa starší operačný systém ako je iOS 11. Pozrime sa na to ale v reálnych číslach.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here