Apple už o mesiac predstaví úplne nové iPhony. Bude sa jednať o vylepšené verzie modelu XR, XS a XS Max. Ich názvy zatiaľ presne nepoznáme. Výrobcovia príslušenstva ale naznačujú, že iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max by mohli byť 2 rozličné zariadenia.

iPhone 11 Pro či iPhone 11 Pro Max by mohli byť 2 rozličné zariadenia

Len pred pár dňami sme vám priniesli informácie o tom, že sa tento rok nebude konať žiaden iPhone 11 Max ale iPhone 11 Pro. Táto informácia hovorila o priamej náhrade tohto zariadenia so 6,5″ OLED displejom. Dnešný únik ale hovorí niečo trochu iné.

V podstate potvrdzuje informácie z pred pár dní pričom ich však mierne poopravuje a pridáva ďalšie. Podľa všetko nebude iPhone 11 Pro nahrádzať najväčší model ale paradoxne ten stredný s označením XS a 5,8″ OLED displejom.

Väčšie zariadenie by malo niesť podľa úniku názov iPhone 11 Pro Max, čo nám príde trošku krkolomné či komplikované. Prečo však nie. Vzhľadom na niektoré názvy spoločnosti nám to nepríde až tak zvláštne. Navyše to celkom zapadá do seba.

Príde iPhone 11 už 20. septembra do predaja? Úniky naznačujú, že áno. - svetapple.sk

Už v predošlom článku nám prišlo divné to, prečo by Apple v priebehu 3 rokov až 3 krát vymenilo názov veľkého iPhonu. Spočiatku to bol iPhone 8 Plus, potom iPhone XS Max a teraz iPhone 11 Pro? Znie to zvláštne. Takéto zaradenie by dávalo hneď väčší zmysel.

iPhone XR nahradí iPhone 11

No a ak vás zaujíma, čo sa bude diať s nástupcom iPhonu XR odpoveď ste si už prečítali v podnadpise. Toto zariadenie so 6,1″ LCD displejom by malo niesť tradičný číselný názov. Bez označenia Pro bude považovaný za bežný „ľudový“ iPhone. Samozrejme nič nie je oficiálne takže sa to môže vo finále trochu líšiť.

Ak sa však o niečom začne veľa hovoriť, zvyčajne sa to napokon naplní (alebo pravda nie je ďaleko od únikov). O nových označeniach sa v poslednej dobe diskutuje stále viac a viac. Ak sa teda tešíte na nové iPhony, možno už viete ako sa budú volať. Čo na to hovoríte?

iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max by mohli byť 2 rozličné zariadenia - svetapple.sk
iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max by mohli byť 2 rozličné zariadenia – svetapple.sk


Môže ťa zaujímať
- Reklama -