Pokiaľ sledujete dianie okolo spoločnosti Apple, určite viete, že firma chystá nové zariadenie, ktoré môže prísť v ďalšom originálnom farebnom prevedení. Už v minulosti sa objavili zvesti o iPhone 12 Pro „Navy Blue“. Podľa posledných únikov môže nahradiť súčasný iPhone 11 Pro „Midnight Green“. V redakcii svetapple.sk sme sa rozhodli, že si pre vás pripravíme exkluzívne rendery, ako bude tento model vyzerať. Poďme na to…

iPhone 12 Pro „Navy Blue“

O tom, že iPhone 12 Pro môže prísť aj v modrej farbe hovorili tí najznámejší leakeri sveta. Výnimkou nie je ani Max Weinbach, ktorý túto informáciu zdieľal v spolupráci s youtuberom EverythingApplePro.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Správy sa však rôznia. Niekde sa uvádza, že sa po roku rozlúčime s prevedením Midnignight Green, inde zase, že Navy Blue doplní aktuálnu ponuku. Nebudeme teraz špekulovať nad tým, ako to napokon dopadne. Rozhodli sme sa vám ukázať, ako by to mohlo vyzerať, keby sa tieto „klebety“ stali realitou.

12
iPhone 12 Navy Blue

„Navy Blue“

Samotná farba nie je príliš výrazná a z niektorých uhlov môže pripomínať skôr odtiene šedej ako modrej. Pri tvorbe vizualizácii sme dbali na pôvodný materiál (matné sklo), ktorý sa na iPhone 11 Pro (Midnight Green) správa v podstate rovnako. Dizajnu to dodáva určitú eleganciu, ktorú si vrcholový model ponuky jednoznačne zaslúži.

Spomenúť musíme aj kovový rám, ktorý obklopuje celé zariadenie. iPhone 12 Pro ho bude mať plochy a nie zaoblený tak ako predchodca. Aj v tomto prípade by mal byť veľmi lesklý, no zároveň v odtieňoch farby samotného zariadenia. Nie je teda „úplne modrý“, nakoľko sa v ňom objavujú všetky okolité odrazy, no pokiaľ bude v trochu tmavšom prostredí, svoju farbu prizná.

iPhone 12 Navy Blue
iPhone 12 Navy Blue
iPhone 12 Navy Blue

Čo sa týka šošoviek fotoaparátu, tak tie sa zrejme premenia do podobného štýlu, s akým prišiel iPad Pro 2020. Samotné sklo vo vnútri výrezu síce bude lesklé, no nepredpokladáme, že vo farbe zariadenia (ako pri iPhone 11 Pro). Očakávame skôr čiernu, ktorá bude viac pasovať k trom tmavým šošovkám a hlavne výraznému LiDAR skeneru.

True Tone blesk sa s vysokou pravdepodobnosťou premiestni do stredu výrezu pre objektívy a to isté platí aj pre mikrofón. Ten však bude situovaný v spodnej časti.

iPhone 12 Navy Blue
iPhone 12 Navy Blue

iPhone 12 Pro bude dizajnovo veľmi elegantné a prepracované zariadenie. Ako sme už uviedli vyššie, modrá farba síce nie je na 100% potvrdená, no informácie o nej zdieľajú veľmi kvalitné zdroje.

Prečítajte si tiež  Majitelia Apple Watch tešte sa: Funkcia Double Tap už prichádza

Pokiaľ by sa sem dostala, zariadenie by získalo noblesu a exkluzivitu. Práve Navy Blue môže byť ešte „luxusnejšia“ voľba ako Midnight Green. Do komentára nám napíšte, či by ste toto prevedenie brali alebo nie…

iPhone 12 Navy Blue
iPhone 12 Navy Blue
iPhone 12 Pro „Navy Blue“ – exkluzívne rendery z redakcie svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here