Shot on iPhone 12

Tak ako už býva zvykom, s príchodom nových zariadení prichádza aj nová kampaň. Apple na svojich internetových stránkach zverejnilo vydarenú galériu, v ktorej uvidíte schopnosti iPhonu 12 vo všetkých štyroch verziách.

Ako iste viete, iPhone 12 mini a iPhone 12 ponúkajú duálny fotoaparát so širokouhlým a ultraširokouhlým objektívom, zatiaľ čo iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max ponúka aj teleobjektív s optickým zoomom.

- Reklama -

Apple je presvedčené, že tento prepracovaný kamerový systém je v porovnaní s predchodcom schopnejší, rýchlejší a univerzálnejší. Výsledkom sú kreatívnejšie možnosti ovládania a samozrejme krajšie zábery.

Pozrite si niekoľko snímok zo spomínanej série fotografií priamo v našej galérii, alebo prejdite na internetovú stránku Apple Newsroom, kde bolo všetko zverejnené aj s krátkymi popismi v anglickom jazyku.

Pokiaľ už máte skúsenosti s fotoaparátom alebo kamerou na iPhone 12, napíšte nám do komentára, ako funguje u vás. Jeden z čitateľov nám dokonca pred dvoma mesiacmi priniesol vlastnú recenziu, kde prirovnával iPhone 12 Pro so svojim predošlým iPhonom 7. Ak ste ju ešte nevideli, kliknite na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.