Shot on iPhone 12

Tak ako už býva zvykom, s príchodom nových zariadení prichádza aj nová kampaň. Apple na svojich internetových stránkach zverejnilo vydarenú galériu, v ktorej uvidíte schopnosti iPhonu 12 vo všetkých štyroch verziách.

Ako iste viete, iPhone 12 mini a iPhone 12 ponúkajú duálny fotoaparát so širokouhlým a ultraširokouhlým objektívom, zatiaľ čo iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max ponúka aj teleobjektív s optickým zoomom.

- Reklama -

Apple je presvedčené, že tento prepracovaný kamerový systém je v porovnaní s predchodcom schopnejší, rýchlejší a univerzálnejší. Výsledkom sú kreatívnejšie možnosti ovládania a samozrejme krajšie zábery.

Pozrite si niekoľko snímok zo spomínanej série fotografií priamo v našej galérii, alebo prejdite na internetovú stránku Apple Newsroom, kde bolo všetko zverejnené aj s krátkymi popismi v anglickom jazyku.

Pokiaľ už máte skúsenosti s fotoaparátom alebo kamerou na iPhone 12, napíšte nám do komentára, ako funguje u vás. Jeden z čitateľov nám dokonca pred dvoma mesiacmi priniesol vlastnú recenziu, kde prirovnával iPhone 12 Pro so svojim predošlým iPhonom 7. Ak ste ju ešte nevideli, kliknite na tento odkaz.

- Reklama -
ZDROJApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here