O tom, že Apple je už pripravené predstaviť ďalší iPhone sa vie pomerne dlho. Malo by ísť opäť o model s uhlopriečkou 4″ a taktiež by sa mal niesť v dizajnovom “jazyku” iPhonu 5S. Respektíve, nielen, že by sa v ňom mal niesť, ale je vysoko pravdepodobné, že presne tak ako 5-kový iPhone, bude aj vyzerať. Ponúkaný bude aj vo farbe Rose Gold a tak sme upravili zopár fotiek, aby sme ti takéto zariadenie mohli bližšie predstaviť.

iPhone 5SE v Rose Gold

Rose Gold, farba, ktorá pribudla do repertoára iPhonov možno aj vďaka nám. Pýtáš sa ako je to možné? Veľmi radi by sme ti to vysvetlili hneď, ale bolo by to asi na dlhšie, ak ťa zaujíma ako malý Slovenský Apple Magazín mohol možno nepriamo dopomôcť Applu, aby predstavilo Rose Gold variant, prečítaj si viac tu. Dnes sa ideme zamerať na niečo iné, čo opäť s touto farbou súvisí.

- Reklama -

iPhone 5SE, ktorý by mal nahradiť v súčasnosti už postarší, no stále veľmi obľúbený model 5S bude pravdepodobne dizajnovo veľmi podobný. Ponúkne okrem podstatne výkonnejšieho HW aj novú farebnú variantu Rose Gold, ktorú sme prvýkrát mohli vidieť na hodinkách Apple Watch Edition.

Rose Gold, iPhone 5S - svetapple.sk

O pár mesiacov neskôr sa Apple rozhodlo, že takáto farba bude dostupná aj pre ďalší produkt a tak sa dostala na iPhone 6S a iPhone 6S Plus a popritom ešte aj na hliníkovú verziu Apple Watch Sport. Táto kombinácia ale bude dostupná aj na iPhone 5SE, čo nás prinútilo k tomu, aby sme použili trošíčku photoshopu a upresnili ti, ako asi bude takýto telefón v spomínanej farbe vyzerať.

Samozrejme, treba to brať trošíčku s rezervou. Nie je úplne jasné, či model 5SE, ktorý má byť predstavený už o mesiac bude vyzerať presne tak isto ako model 5S, ktorý tu je už od roku 2013. Isté ale je, že Apple takéto zariadenie predstaví a my sa naň už nesmierne tešíme. Ak do neho pôjdeš, akú farebnú kombináciu si vyberieš? V ponuke budú rovnaké 4 ako pri iPhone 6S a 6S Plus!

Rose Gold, iPhone 5S - svetapple.sk Rose Gold, iPhone 5S - svetapple.sk Rose Gold, iPhone 5S - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.