Medzi slabšie veci, ktoré má Apple vo svojom repertoári určite patrí aj pomerne zlá výdrž batérie. Uživateľom iPhone nevydrží ani celý jeden deň a tak ho musia dobíjať približne dva krát. Pokiaľ majú väčší iPhone 6S Plus, tak pravdepodobne nie, no baterka na menšom modeli so 4,7″ nestačí. Pozri si vydarený video test, ktorý ti ukáže, ktorý iPhone vydrží dlhšie!

Porovnanie batérie

Apple predstavuje nový iPhone každý rok a doteraz uprednostňoval výkon či iné technologické “srandičky” pred batériou. Tá v tomto prípade zrejme nie je pre Apple príliš dôležitá, keďže sa jej vôbec nevenuje. Naposledy sme však mali šťastie, že Apple predstavilo obrovský iPhone 6/6S Plus, ktorý má skutočné veľkú kapacitu baterky, vďaka čomu môže ukazovať aj konkurentom, že Apple na to má. Kapacita tejto baterky sa ale zmenila, keďže v modeli 6S pribudol TapTic Engine. Vydrží teda menej alebo dorovná svojho minuloročného bračeka?

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here