Hneď na úvod tohto článku chceme upozorniť na to, že tento problém malo len niekoľko stoviek zákazníkov, ktorí vlastnia nový iPhone, čo je naozaj zanedbateľné číslo oproti desiatkam miliónom, ktoré boli predané. Celý problém sa týka prednej kamery alebo lepšie povedané jej umiestnenia. Kamera sa vraj hýbe a posúva, čím sa čiastočne zakrýva!

Kozmetická chybička

Ide vlastne o to, že nosením sa posúva predná kamera smerom do boku, čím sa čiastočne zakryje objektív. Ide však vraj len o kozmetickú vadu, a tak sa netreba obávať zhoršenia kvality snímkov. Kamera sa totiž posunie, to áno, no nezakrýva šošovku, ktorá vytvára snímky. Celý tento problém navyše nemá príliš veľa zákazníkov a množstvo z nich si to ani nevšimne. Pokiaľ ste však zistili, že máte podobný problém a chcete iPhone vybaviť kus za kus, pokojne ho chodte vyreklamovať. V Apple sú si totiž chyby vedomí. Pokiaľ nechcete zbytočne meniť zariadenie, Apple vám ponúka aj výmenu samotnej kamery.

- Reklama -

Pokiaľ si spomenieme, my v redakcií sme taktiež riešili podobný problém, zhruba dva či tri roky dozadu na iPhone 4S. Vtedy sa nám však neposunula kamera ale len gumička, ktorá sa nachádza okolo nej (z vnútornej strany), čím vlastne vznikal podobný problém. Náš problém bol dokonca dvojnásobný, keďže sa tak udialo vpredu aj vzadu. zariadenie sme odniesli na reklamáciu a do týždňa nám prišiel úplne nový kus! A čo vy, riešili ste už podobný problém? 🙂

iPhone 6666-svetapple.sk iphone6-svetapple.sk iphone66-svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.