Sila mena iPhone 6 je naozaj extrémna a potvrdila to aj spoločnosť Google pri svojich posledných prieskumoch, kedy sa Jablkovému smartfónu podarilo získať prvenstvo v tabuľke najvyhľadávanejších slov spotrebnej elektroniky za rok 2014. Aj napriek tomu, že v tejto tabuľke je bezpochyby víťaz, v celkovom hodnotení sa neobjavil, čo je v porovnaní s ostatnými rokmi celkom sklamanie. Nevadí, možno na budúci rok!

iPhone 6 – Google

O tom, že je slovíčko „iPhone“ jedným z najpopulárnejších v dnešnej dobe hádam nepochybuje nikto. Ukazuje sa to aj vo výsledkoch jednotlivých vyhľadávačov, kde vždy vyhrá nejakú samostatnú kategóriu + dostane sa do TOP 10 najvyhľadávanejších slov roka. Twitter aj Bing už ohlásili svoje výsledky, kde iPhone 6 figuroval, no a na rade bol Google. Tu sa veľmi prekvapivo v Top 10 iPhone 6 neobjavil, ale to vôbec nevadí, keďže v podstate jediným technologickým produktom v tabuľke bola hra Flappy Bird, ktorá sa umiestnila na 6.mieste. Tak či onak Apple vyhralo aspoň kategóriu spotrebnej elektroniky, kde je iPhone 6 jednoznačným víťazom. Za ním sa potom nachádza Samsung Galaxy S5 či Nexus 6. Prvé hodinky od Apple sa umiestnili v tomto rebríčku na 6. mieste a iPad Air na mieste 10. A čo vy, tipovali ste podobný výsledok, alebo je pre vás prekvapenie, že iPhone 6 nie je v „Top 10“?

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.